BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Puošiamės pavasariui. Velykų belaukiant

Atrodo dar taip neseniai atšventėme Užgavėnes… Varėme žiemą.. O dabar kai apsidairome aplink, viskas kvepia pavasariu ir Velykomis.. Mes jau beveik pasiruošę :)

Matyt nebūsime labai originalūs ir novatoriški, bet tiek jau to. Be beržų šakelių sprogdinančių tiesiog akyse savo pumpurus ir be kačiukų sunku įsivaizduoti pavasarį. Nuo to ir pradėjome.. Šiemet nutarėme pasidaryti Velykų medį. Suradome beržo šakų (ačiū Eglei), o  vaikai pagamino, kuo jas papuošti. Pažiūrėkite.

Kai puošėme beržo šakos dar buvo visai plikos. Šiandien jau žaliuoja ant lango…

Beržo šakas vaikai papuošė spalvotais kartoniniais “kiaušiniais”, kuriuos apklijavo pernykštėmis pievose surinktomis ir sudžiovintomis gėlėmis. Jie vis dar atsimena, kad jas patys surinko :)

O čia mūsų kačiukų puokštė

Kai kačiukai atkeliavo ant mūsų palangės irgi nebuvo išsprogę… Beje pasirodo, kad labai sveika gerti kačiukų arbatą anksti pavasarį nuo visokių peršalimų ir pan…

Pavasaris neatsiejamas nuo šviesos, saulės, šilumos ir mes jau ne pirmus metus pasitinkame su vitražu. Šį kartą vienu, bet labai dideliu :)

Nemažai laiko ruošiantis užėmė trafareto paruošimas. Darant tokį didelį vitražą, šį darbą reikėtų atlikti iš anksto.  Visa kita atliko vaikai. Jie labai kruopščiai klijavo kiekvieną langelį peršviečiamu spalvotu popieriumi, ir dabar jų darbas puošia mūsų langą ir gaudo saulės spinduliukus. :)

Dar viena idėja pavasariui, apie kurią esame rašę ir anksčiau, tiksliau pernai metais, - tai Velykų žolės žvakidė. Šiemet pagalvojome, kad kiekvienas vaikas galėtų pasidaryti savo žvakidę. Taip ir padarėme. Pasėjome prieš savaitę, bet žinokit, žolytė jau sudygo ir mes tą augimą matome ant savo stalo…

Šitam darbeliui mums reikėjo: dangtelių nuo stiklainių, nedidelių plonų žvakelių, vatos, vandens ir Velykų žolės sėklų. Laistymui geriausiai tinka purkštuvas.

Kol kas tiek to pavasario mūsų lizde.. Ruošimės toliau.. Gerų jums emocijų ir daug saulės širdyse.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: