BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pagaliau tikrasis lietus

Pastarosiomis dienomis kaip žinia mus aplanko vis dažniau šiltos dienos, bet kad nebūtų per gerai ir lietutis palynoja. Vis dėlto šiandien supratau, kad tikro lietaus, pavasarinio lietaus, iki šiandien mes dar nebuvom patyrę..

Kai pradėjom ruoštis laukan, sekundei abejingai susižvalgėm su kolege, o tada nusprendėm, kad į lauką eisim.. Lijo smarkus lietus.. Žinojau, kad negali būti taip blogai, kaip atrodo. Gerai apsišarvavom, ištuštinom neperšlampamų drabužių lentyną, ir kas su skėčiu, kas be, išbėgome į lietų..

Žiauru, pasakytų bet kuris normalus pilietis, bet tik ne tas, kuris tuos vaikus galėtų stebėti. Sunku įsivaizduoti kiek džiaugsmo apskritai vaikams teikia vanduo.. Vieni taip raminasi, stebėdami tekantį vandenį, klausydami srovės garsų, pajusdami šiltą ir šlapią, o kitais kartais ir šaltą..

Galiu garantuoti, kad jeigu būtumėt buvę šalia, būtumėt pamatę jų akyse žaigždeles žibančias iš džiaugsmo. . Pagaliau legaliai vanduo, kiek tik nori.. Kas po stogu į puodelius rinko lašus, kas aptiko gyslą tekančią iš lietvamzdžių, kas nešė vandenį į smėlį pyrgams, o kas ežerą naują užpylinėjo.. Veiklos netrūko nei vienam, jokio diskomforto ar nepatogumo. Toks oras netrukdo nei ant sūpynių suptis, netrukdo bėgioti, netrukdo kasti nei šluoti. Nerealu. Linkiu vieną dieną ir Jums tą išbandyti ir pajusti kaip gera bėgioti po šiltą lietų…

Gražios ateinančios vasaros. Būkite energingi, pailsėję, atsipalaidavę, tegul viskas teikia džiaugsmą.

Sėkmės

Patiko (0)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: