BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kūrybinis projektas “Vasaros pieva”

Na kaip visa gamta labai staiga pakeitė savo rūbą po žiemos ir šalto pavasario, tai ir mes su vaikais sunkiai dirbom, kol naujai išpuošėm savo kambarį bendru darbu.

idėja kilo iš to, kad būtų smagu pasipuošti langus kaip nors naujai. Pernai kabinome vitražines saules, paukščius, o šiemet sugalvojome, kad norime pievos.

Ne visos mintys atėjo iškart, bet kai atėjo ir nutūpės ant mūsų lango, likome labai patenkinti. Taigi pristatome bendrą vaikų ir auklėtojų kūrybinį darbą - VASAROS PIEVA.

Kaip ir matyti iš nuotraukų, jis susideda iš trijų dalių:

- pievos,

- pievoje vaikštančių boružėlių,

- žydinčių gėlyčių.

PIEVELĘ gaminome iš tų nuo veidrodžio atspaustų popieriaus lapų (žiūrėti įrašą “piešimas ant stiklo”), tik iškirpome vietas, kurios liko nenusidažiusios ir gavosi įvairiausių formų karpiniai, kuriuos vieną šalia kito klijavome prie lango apačios.

BORUŽĖLES gaminome iš graikinio riešuto kevalo puselių. Paruošėme akrilinių dažų ir vaikai jas spalvino, kas kaip mokėjo, pabaigoje taškavo. Kojytes iš siūlų priklijavome mes pačios, ir iš karto apgyvendinome jas mūsų pievelėje ant lango.

GĖLYTEMS reikėjo kartoninio vidurėlio ir plonų peršviečiamo popieriaus spalvotų lapelių, kuriuos vaikai klijavo į visumą ir gavosi nuostabios gėlės. Vienos jau bevystančios, kitos besiskleidžiančios, dar kitos pačiame žydėjimo įkarštyje..

Labai didžiuojuosi vaikais ir visa mūsų didele komanda.

Švenčiame vasarą toliau :) Linkiu daug šypsenų ir gero ūpo!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: